33 829 75 90

Znajdź nas na:

Przyjmowanie odpadów

Podmioty gospodarcze

Odpady przyjmowane są od podmiotów gospodarczych na podstawie zawartych umów. W celu zawarcia stosownej umowy z Zakładem Gospodarki Odpadami S.A. należy przedstawić kserokopie (uwierzytelnione tylko na wyraźne żądanie ZGO S.A) następujących dokumentów:

  • Zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej lub w przypadku podmiotów wpisanych do KRS aktualny wpis do tego rejestru,
  • NIP,
  • REGON,
  • Upoważnienie do podpisania umowy, w przypadku gdy umowę zawierać będzie osoba nie widniejąca w KRS lub we Wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczych.

Wraz z w/w dokumentami klient składa oświadczenie na specjalnym formularzu (plik do pobrania) o rodzaju,  szacunkowej ilości oraz pochodzeniu odpadów jakie będzie dostarczał do ZGO S.A w ramach zawartej umowy.

ZGO S.A. przyjmuje tylko te odpady, które są wyszczególnione w cenniku ZGO S.A. www.zgo.bielsko.pl/oferta,cennik,23.html

Po podpisaniu umowy , a przed dostarczeniem odpadów należy przekazać do ZGO S.A. następujące dokumenty:
 

  • Kartę charakterystyki odpadów (sporządzoną dla każdego rodzaju odpadu osobno) – plik do pobrania.
  • Kartę przekazania odpadów dostarczaną każdorazowo przy przyjęciu odpadów w 2  egzemplarzach (w przypadku gdy posiadaczem i transportującym odpad jest ten sam podmiot), lub w 3 egzemplarzach (w sytuacji gdy transportującym jest inny podmiot niż posiadacz odpadów) – plik do pobrania.

Wszyscy dostawcy odpadów  zobowiązani są  do stosowania zasad obowiązujących w Regulaminie korzystania z Usług Publicznych Świadczonych w Zakresie Gospodarowania Opadami przez Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej - plik do pobrania, który został zatwierdzony przez Prezydenta Mista Bielska-Białej Zarządzeniem Nr ON.0050.1281.2016.RG z dnia 17 maja 2016 r.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij