33 829 75 90

Znajdź nas na:

" Bielsko-Biała chroni klimat"

19.10.2017 r.

Konferencja wprowadzająca w 8 edycję kampanii " Bielsko-Biała chroni klimat" 2017/2018

 W dniu 19.10.2017 roku w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty odbyła się konferencja wprowadzająca w ósmą kampanię "Bielsko-Biała chroni klimat".

W trakcie konferencji omówiono zasady uczestnictwa w kampanii oraz warunki przystąpienia do konkursów w różnych kategoriach wiekowych.

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. po raz pierwszy będzie wspierał akcję " Szanuj energię, chroń klimat" jako współorganizator konkursu dla uczniów klas 4-7 szkół podstawowych.

W ramach współpracy ZGO S.A. przeprowadzi w szkołach, które się zgłoszą, lekcję na temet nadchodzących zmian w sposobie segregacji odpadów od 1 lipca 2018 roku. Uczniowie, którzy wzięli udział w lekcji będą mogli przystapić do konkursu plastycznego. Więcej szczegółów na http://miastodobrejenergii.pl/ oraz w zakładce EDUKACJA EKOLOGICZNA.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

« wróć do listy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij
Zamknij